Starostwo Powiatowe w Grudziądzu

Odnosniki

Data

Poniedziałek 18 Stycznia 2021

Imieniny

Małgorzaty, Piotra, Bogumiła

Menu

Nawigacja

Odnosniki

Urodzinowa gala w Teatrze

Z wielkim rozmachem i z udziałem zaprzyjaźnionych artystów - Krzysztofa Cwynara, Bogusława Meca i Ernesta Brylla Centrum Rehabilitacji im. ks. biskupa Jana Chrapka świętowało jubileusz 15-lecia swojego istnienia. Nie tylko koncert i przemówienia towarzyszyły obchodom rocznicy Centrum. Były także zawody, w których zmagali się niepełnosprawni ciężarowcy i strzelcy.

 
W piątek sala grudziądzkiego teatru była wypełniona po brzegi. To tutaj wiele kwiatów i podziękowań za dotychczasową działalność, życzliwe i profesjonalne wsparcie przyjęła od zaproszonych gości prezes Centrum Rehabilitacji, Krystyna Grabowska. W imieniu władz samorządowych powiatu grudziądzkiego oraz jego mieszkańców życzenia złożył Starosta Grudziądzki, Marek Szczepanowski - Piętnastoletni dorobek stanowi ilustrację zaangażowania pracowników i współpracowników Centrum oraz efektów uzyskiwanych przez usługobiorców korzystających z oferty Centrum. Wszystkim, którzy na przestrzeni minionego piętnastolecia tworzyli i tym, którzy tworzą solidne fundamenty realizacji przedsięwzięć w humanitarnej misji niesienia pomocy innym, szczerze gratuluję, życząc zdrowia oraz niezmąconej pogody ducha.
Podczas gali publiczność usłyszała m.in. „Grudziądzkie Dinozaury". Krótkie recitale zaprezentowali Krzysztof Cwynar i Bogusław Mec. Na uroczystości nie mogło również zabraknąć Ernesta Brylla – orędownika osób niepełnosprawnych, głównego jurora Ogólnopolskiego Przeglądu Twórczości Artystycznej Niepełnosprawnych „OPTAN”.
Jest to cykliczna impreza organizowana przez Centrum Rehabilitacji, która dzięki temu zapewnia swoim podopiecznym nie tylko kompleksowe wsparcie w zmaganiu się ze swoimi słabościami, ale także umożliwia im rozwijanie i doskonalenie swoich zainteresowań artystycznych.

drukuj (Urodzinowa gala w Teatrze)

  • autor: Justyna Osiewicz, data: 2008-04-21

« wstecz