Menu

Nawigacja

Odnosniki

Mini piłka rozegrana

W tym roku areną sportowa Igrzysk Dzieci (rocznik 2006 i młodsi) w piłce ręcznej była sala w Radzyniu Chełmińskim.  W ubiegłą środę (7 listopada br.) wśród dziewcząt rywalizowało pięć zespołów, a następnego dnia sześć drużyn chłopców. Mecz finałowy rozegrały szczypiornistki ze Sztynwagu wygrywając ze Słupem 9:0. Miejsce trzecie wywalczyły gospodynie z 16 bramkami pokonując rywalki z Łasina i Rogóźna. Poziom meczy chłopców okazał się dość wyrównany. Liderem grupy A została drużyna Świecia nad Osą, natomiast z grupy B o finał powalczyli zawodnicy z Rogóźna. Mecz finałowy dostarczył dużo emocji. Po pierwszej połowie prowadziło Rogóźno 3:0. W drugiej połowie meczu obie drużyny walczyli zawzięcie. W rezultacie szczypiorniści Świecia nad Osą pokonali rywali jedną bramką – wynik meczu 6:5. Szczegóły w komunikatach poniżej.

• autor: Hanna Lotarska, data: 2018-11-09