|
Odnosniki
Data
Poniedziałek 18 Stycznia 2021
Imieniny
Małgorzaty, Piotra, Bogumiła
Menu
Odnosniki
X Halowe Mistrzostwa Szkolnych Reprezentacji Gmin Powiatu Grudziądzkiego w LA SZKOŁY PODSTAWOWE – wyniki
dziewczęta 60 m – pomiar elektroniczny chłopcy
1. Stankiewicz Natalia Mokre
|
9,26
|
1. Wydra Artur Sosnówka
|
8,37
|
2. Kondracka Patrycja Piaski
|
9,51
|
2. Kowalski Dominik Rogóźno
|
9,16
|
3. Rzepka Karolina Łasin
|
9,87
|
3. Siech Kamil Ruda
|
9,36
|
4. Ilińska Sandra Rogóźno
|
10,12
|
4. Kwiryng Dawid Boguszewo
|
9,40
|
5. Pressing Anna Łasin
|
10,45
|
5. Tychmann Jakub Boguszewo
|
9,68
|
6. Pawłowska Wiktoria Rogóźno
|
10,46
|
6. Sonnenfeld Szymon Łasin
|
10,20
|
7. Brzyska Adrianna Gruta
|
10,73
|
7. Żulczyk Jakub Szonowo
|
10,34
|
|
|
8. Strzelecki Grzegorz Rogóźno
|
10,43
|
300 m – pomiar elektroniczny
1. Nowacka Julia Piaski
|
52,46
|
1. Wiśniewski Kacper Ruda
|
49,67
|
2. Wysakowska Jagoda Rogóźno
|
54,11
|
2. Borkowski Igor Mokre
|
51.00
|
3. Falkowska Wiktoria Mokre
|
55,34
|
3. Bartłomiej Szymański Linowo
|
52,18
|
4. Zatorska Wiktoria Łasin
|
1.00.34
|
4. Tolksdorf Dominik Łasin
|
52,72
|
5. Arendt Natalia Nicwałd
|
1.00.39
|
5. Kalachurka Sebastian Świecie
|
53,49
|
6. Retz Marika Szonowo
|
1.01.80
|
6.Wiśniewski Nikodem Rogóźno
|
56.99
|
7. Sobótka Alina Świecie
|
1.02.93
|
7.Kuszyński Szymon Rogóżno
|
57,11
|
8. Sawa Zuzanna Świecie
|
1.04.76
|
8.Wysocki Jakub Zawda
|
58,68
|
9. Saucha Magda Nicwałd
|
1.05.36
|
9.Pawlos Jacek Boguszewo
|
1.00.58
|
|
|
10.Nadworny Jakub Boguszewo
|
1.05.87
|
600m/1000m – pomiar elektroniczny
1. Groszewska Wiktoria Wałdowo
|
2.03.83
|
1. Arbszajtys Sebastian Gruta
|
3.29.99
|
2. Badalewska Weronika Łasin
|
2.06.49
|
2. Korgol Mateusz
|
3.30.77
|
3.Tracka Maja Gruta
|
2.15.47
|
3. Radosław Laskowski Szembruczek
|
3.36.05
|
4. Lewandowska Karolina Mokre
|
2.15.83
|
4. Deptuła Nikodem Nowa Wieś
|
3.49.05
|
5.Bonas Kaja
|
2.16.58
|
5. Banacki Dawid Zawda
|
3.52.83
|
|
|
6. Prahl Jakub Gruta
|
3.52.83
|
|
|
7.Hinz Paweł Linowo
|
3.53.68
|
|
|
8.Bonna Mateusz Rogóźno
|
4.09.03
|
|
|
9.Makowski Maksymilian Łasin
|
4.10.45
|
|
|
10.Szymański Wojciech Linowo
|
4.24.16
|
Skok w dal
1. Zuzanna Strzelczyk Dusocin
|
4,70
|
1. Tadeusz Szwarnowski Nowa Wieś
|
4,37
|
2. Kłosowska Sandra Łasin
|
4,03
|
2. Milder Kacper Gruta
|
4,09
|
3. Piotrowska Wiktoria Gruta
|
3,88
|
3. Wiktor Kurek Ruda
|
3,98
|
4. Amelia Nalaskowska Mokre
|
3,62
|
4. Marchlewicz Kacper Świecie
|
3,74
|
5/6. Dominika Jankiewicz Szembruczek
|
3,39
|
5. Sikora Krzysztof Zawda
|
3,58
|
5/6. Zapalska Julia Świecien/Osą
|
3,39
|
|
|
Skok wzwyż
1. Gurak Martyna Świecie n/Osą
|
125
|
1. Bonkowski Maciej Gruta
|
133
|
2. Samborska Marta Gruta
|
120
|
2. Mrugała Maciej Łasin
|
130
|
3. Merholz Monika Łasin
|
120
|
3. Granica Marceli Mokre
|
120
|
4. Kujawa Zofia Nowa Wieś
|
115
|
|
|
SZKOŁY GIMNAZJALNE - wyniki
dziewczęta 60 m – pomiar elektroniczny chłopcy
1.Kulczyk Sylwia Piaski
|
8,86
|
1.Hinz Błażej Świecie nad Osą
|
7,97
|
2.Dymerska Daria Piaski
|
8,99
|
2.Filbrandt Mateusz Łasin
|
8,15
|
3.Suchocka Edyta Świecie nad Osą
|
9,19
|
3.Korgol Damian Ruda
|
8,21
|
4.Dziarska Natalia Łasin
|
9,35
|
4.Wojciechowski Bartosz Wałdowo
|
8,34
|
5.Kudlewska Patrycja Rogóźno
|
9,72
|
5. Reich Oskar Gruta
|
8,45
|
6.Andrzejewska Natalia Rogóźno
|
10,07
|
6. Brzeski Kacper Świecie nad Osą
|
8,58
|
7.Sonnenfeld Emilia Łasin
|
10,16
|
7.Tuleja Dawid Gruta
|
8,80
|
8.Natalia Bażmierowska
|
10,31
|
8.Kilichowski Maciej Rogóźno
|
8,85
|
|
|
9.Weis Przemysław Łasin
|
9,56
|
300 m – pomiar elektroniczny
1. Powałka Paulina Mokre
|
50,16
|
1. Borkowski Maciej Mokre
|
43,33
|
2. Iwańska Weronika Łasin
|
50,24
|
2. Lewandowski Szymon Mokre
|
45,56
|
3. Pełka Paulina Piaski
|
51,97
|
3. Fabiński Marcin Jankowice
|
45,68
|
4. Jelińska Sara Rogóźno
|
52,18
|
4. Żuraw Patryk Świecie nad Osą
|
46,36
|
5. Górska Julia Gruta
|
54,32
|
5. Bednarski Karol Świecie n.Osą
|
46,68
|
6. Wiącek Martyna Gruta
|
55,01
|
6. Tuleja Przemysław Gruta
|
47,51
|
7. Rafalska Emilia Świecie nad Osą
|
56,70
|
7. Kubacki Sebastian Gruta
|
47,61
|
8. Wojtowicz Oliwia Łasin
|
57,25
|
8. Wartoń Jacek Rogóżno
|
48,31
|
9. Zielińska Angelika Świecie n.Osą
|
58,32
|
9. Wilmowicz Bartosz Łasin
|
DNF
|
10. Kuczma Joanna Rogóźno
|
59,30
|
10. Kepiński Sebastian Rogóżno
|
DNS
|
600m/1000m – pomiar elektroniczny
1. Jelińska Aleksandra Rogóżno
|
1.56,65
|
1. Gurak Jakub Świecie nad Osą
|
3.07,72
|
2. Różyńska Karolina Wałdowo
|
2.00,17
|
2. Klasiński Bartosz Gruta
|
3.09,14
|
3. Pietkiewicz Agata Świecie n.Osą
|
2.05,94
|
3. Kadela Jakub Świecie nad Osą
|
3.09,83
|
4. Garkowska Klaudia Jankowice
|
2.09,11
|
4. Justa Artur Mokre
|
3.18,19
|
5. Ciarkowska Dominika Świecie n.Osą
|
2.11,72
|
5. Frank Patryk Ruda
|
3.23,11
|
6. Jurek Kornelia Rogóżno
|
2.12,94
|
6. Rynkowski Wojciech
|
3.25,88
|
7. Kowalska Karolina Łasin
|
2.17,17
|
7. Nasieniewski Jan Gruta
|
3.28,49
|
8. Tadajewska Nikoletta Ruda
|
DNS
|
8. Weiss Grzegorz Łasin
9. Sarnat Karol Łasin
|
3.38,32
3.39,83
|
Skok w dal
1. Urbanek Gabriela Rogóżno
|
4,43
|
1. Głowacki Jakub Ruda
|
5,39
|
2. Wilmowicz Dominika Łasin
|
4,09
|
2. Stęplewski Mikołaj Mokre
|
5,02
|
3. Gronek Agata Łasin
|
4,08
|
3. Rynduch Michał Gruta
|
4,78
|
4. Kondracka Dominika Piaski
|
4,07
|
4. Korczyński Mateusz Świecie n.Osą
|
4,74
|
5. Antczak Klaudia Gruta
|
3,99
|
5. Janc Eryk Rogóżno
|
4,52
|
6. Templin Martyna Gruta
|
3,81
|
6. Zajakała Jakub Łasin
|
4,48
|
7. Wyłupska Michalina Piaski
|
3,69
|
7. Dziewicki Mikołaj Gruta
|
4,25
|
8. Hulewicz Oliwia Rogóżno
|
3,54
|
8. Dąbrowski Patryk Świecie n.Osą
|
3,77
|
9. Bielik Wiktoria Świecie nad Osą
|
3,35
|
9. Mosakowski Kacper Łasin
|
3,68
|
10. Kubińska Martyna Świecie n.Osą
|
3,34
|
|
|
Skok w zwyż
1 Iterman Wiktoria Gruta
|
130
|
1. Bonkowski Michał Gruta
|
165
|
2. Przystalska Julia Świecie n.Osą
|
125
|
2. Sylwestrzuk Jakub Jankowice
|
165
|
3. Stawicka Weronika Ruda
|
115
|
3. Cysewski Hubert Mokre
|
145
|
4. Miecznik Weronika Łasin
|
NM
|
4. Droszczak Patryk Świecie n. Osą
|
NM
|
Wyniki zespołowe
Gmina
|
szkoły podstawowe
|
gimnazja
|
Razem pkt
|
Miejsce
|
dziewczęta
|
chłopcy
|
dziewczęta
|
chłopcy
|
Grudziądz
|
52
|
52
|
40
|
46
|
190
|
1
|
Gruta
|
21
|
32
|
15
|
25
|
93
|
3
|
Łasin
|
28
|
18
|
28
|
20
|
94
|
2
|
Rogóźno
|
15,5
|
16
|
29
|
7
|
67,5
|
5
|
Świecie nad Osą
|
9,5
|
14
|
21
|
35
|
79,5
|
4
|
drukuj (X Halowe Mistrzostwa Szkolnych Reprezentacji Gmin Powiatu Grudziądzkiego w LA) autor: Marcin Lask, data: 2015-12-17
« wstecz
|
|