Starostwo Powiatowe w Grudziądzu

Odnosniki

Data

Poniedziałek 18 Stycznia 2021

Imieniny

Małgorzaty, Piotra, Bogumiła

Menu

Nawigacja

Odnosniki

Turniej Ekologiczny

Już po raz siódmy Starostwo Powiatowe w Grudziądzu zaprasza uczniów szkół z terenu powiatu grudziądzkiego oraz uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z Grudziądza do udziału w Powiatowym Turnieju Ekologicznym.

Organizatorem Turnieju jest nieodmiennie Starostwo Powiatowe w Grudziądzu wraz z Nadleśnictwem Jamy, Szkołą Podstawową nr 18 im. Bohaterów Westerplatte w Grudziądzu, Ośrodkiem Doskonalenia i Doradztwa Zawodowego Nauczycieli i Szkołą Podstawową w Węgrowie.

W tym roku nie przekazujemy szkołom propozycji testów na etap szkolny - o wykorzystania są testy z lat poprzednich, zamieszczone w serwisie internetowym Powiatu Grudziądzkiego w zakłace "Edukacja ekologiczna" - "Zmagania młodych ekologów". Finał indywidualny zaplanowany jest na czwartek, 27 listopada 2014 roku, godz. 15.00 w Szkole Podstawowej nr 18 w Grudziądzu, drużynowy finał dla szkół podstawowych z terenu powiatu grudziądzkiego rozegrany zostanie w czwartek, 4 grudnia 2014 roku w Szkole Podstawowej w Węgrowie, początek - godzina 10.30.

Regulamin Turnieju w załączeniu.

drukuj (Turniej Ekologiczny)

  • autor: Michał Kosowicz

Regulamin Turnieju

« wstecz