Starostwo Powiatowe w Grudziądzu

Odnosniki

Data

Poniedziałek 18 Stycznia 2021

Imieniny

Małgorzaty, Piotra, Bogumiła

Menu

Nawigacja

  • Podstawowe informacje   /  

Odnosniki

Raport dzienny - piątek 20 marca 2020

Raport dzienny, piątek 20 marca 2020 - dotyczy miasta Grudziądza i powiatu grudziądzkiego.
 

data dodania: 2020.03.20
Raport dzienny

Raport dzienny: dotyczy miasta Grudziądza i powiatu grudziądzkiego
 

data dodania: 2020.03.19
Telefoniczne dyżury psychologa w Punkcie Interwencji Kryzysowej
Telefoniczne dyżury psychologa w Punkcie Interwencji Kryzysowej

W związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 oraz z wprowadzonymi ograniczeniami w obsłudze interesantów w budynku Starostwa Powiatowego w Grudziądzu, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Grudziądzu informuje, iż mieszkańcy powiatu grudziądzkiego mogą skorzystać z telefonicznych dyżurów psychologa w Punkcie Interwencji Kryzysowej.

data dodania: 2020.03.18
Bez kar za opóźnienia w rejestracji aut z zagranicy

Starosta Grudziądzki nie będzie wymierzał kar z tytułu niedokonania w 30-dnionym terminie rejestracji pojazdu sprowadzonego z innego kraju Unii Europejskiej lub niezgłoszenia w takim samym terminie nabycia bądź zbycia pojazdu.

 

data dodania: 2020.03.17
Informacja o kursowaniu autobusu

Informujemy, że od 16 marca br. od godz. 15.00 kursy na linii komunikacyjnej Łasin-Świecie nad Osą zostają wstrzymane do odwołania.

 

data dodania: 2020.03.16
Drodzy Mieszkańcy Powiatu Grudziądzkiego,

               w trosce o dobro i bezpieczeństwo Państwa apeluję o załatwianie spraw urzędowych w Starostwie Powiatowym w Grudziądzu telefonicznie lub drogą elektroniczną (e-mail, epuap). Ponadto informuję, że od 16 marca br. Starostwo Powiatowe w Grudziądzu zmienia sposób obsługi interesantów.

data dodania: 2020.03.13
Posiedzenie zespołów

Dzisiaj (13 marca br.) w Urzędzie Miasta w Grudziądzu odbyło się wspólne posiedzenie zespołów zarządzania kryzysowego Miasta Grudziądza i Powiatu Grudziądzkiego. Do tej pory na terenie naszego powiatu oraz miasta nie wykryto przypadku koronawirusa.

 

data dodania: 2020.03.13
Masz jakiekolwiek objawy infekcji???
Masz jakiekolwiek objawy infekcji???

Masz jakiekolwiek objawy infekcji – zadzwoń do swojej placówki medycznej i uzyskaj szczegółowe informacje, nie musisz iść tam osobiście.

data dodania: 2020.03.12
Główny Inspektor Sanitarny apeluje!!!
data dodania: 2020.03.12
KONKURS PLASTYCZNY NA PROJEKT ZNACZKA POCZTOWEGO
KONKURS PLASTYCZNY NA PROJEKT ZNACZKA POCZTOWEGO

Konkurs ŚWIAT OCZAMI MŁODYCH Organizowany jest wspólnie przez Fundację Banku Ochrony Środowiska i Pocztę Polską ma on na celu stworzyć młodzieży możliwości wypowiedzi w ważnych społecznie tematach.

data dodania: 2020.03.11
Zmiana dyżuru Rzecznika Praw Konsumenta

Uprzejmie informujemy, że w poniedziałek tj. 16 marca biuro Powiatowego Rzecznika Praw Konsumentów będzie nieczynne. Kolejny dyżur odbędzie się we wtorek - 17 marca.

data dodania: 2020.03.10
Odebrali nagrody
Odebrali nagrody

Po ocenie 89 prac plastycznych przez jury przyszła kolej na nagrody i gratulacje. W konkursie plastycznym pod hasłem "Zapobiegajmy Pożarom" na szczeblu powiatowym udział wzięli dzieci i młodzież szkół z terenu powiatu grudziądzkiego.

data dodania: 2020.03.06
Omówili ważne tematy
Omówili ważne tematy

5 marca br. odbyło się posiedzenie Rady Powiatowej Kujawsko-Pomorskiej Izby Rolniczej. Delegaci KPIR w Grudziądzu wraz z zaproszonymi gośćmi rozmawiali m.in. o zagrożeniach wynikających z rozprzestrzeniania się choroby ASF, o nowych obowiązkach dla hodowców trzody chlewnej, o dopłatach bezpośrednich i innych środkach pomocowych dla rolników oraz o ubezpieczeniach w rolnictwie.

data dodania: 2020.03.06
Czym jest konflikt …
Czym jest konflikt …

Wczoraj (4.03.2020 r.) w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego odbyło się spotkanie edukacyjnego dotyczące rozwoju rodzinnych form pieczy zastępczej oraz placówek opiekuńczo - wychowawczych do 14 dzieci.

data dodania: 2020.03.05
Twarda walka o puchar
Twarda walka o puchar

W sobotę 29 lutego w hali sportowej w Grucie drużyny Ochotniczych Straży Pożarnych walczyli o puchar Starosty Grudziądzkiego podczas Ogólnopolskiego Turnieju Halowej Piłki Nożnej OSP na szczeblu powiatowym. Rozgrywki zorganizował Zarząd Powiatowy OSP.

data dodania: 2020.03.04
Jak zapobiegać zakażeniu!
Jak zapobiegać zakażeniu!

W związku z zagrożeniem zachorowań związanych z koronawirusem, Główny Inspektorat Sanitarny podaje niezbędne informacje pod linkiem: https://gis.gov.pl/aktualnosci/przydatne-materialy-o-koronawirusie w zakładce: aktualności, informacje pod nazwą:  „przydatne materiały o koronawirusie”.

data dodania: 2020.03.02
Nowa linia komunikacyjna
Nowa linia komunikacyjna

Dzisiaj została podpisana umowa z operatorem na świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego. Zadanie realizowane będzie na linii komunikacyjnej: Łasin - Mędrzyce - Widlice - Lisnówko - Partęczyny - Szarnoś - Świecie nad Osą.

data dodania: 2020.02.28
Omówili problem zwalczania i profilaktyki afrykańskiego pomoru świń (ASF)
Omówili problem zwalczania i profilaktyki afrykańskiego pomoru świń (ASF)

Dzisiaj w gmachu Starostwa odbyła się konferencja poświęcona Afrykańskiemu Pomorowi Świń.

data dodania: 2020.02.28
Zarząd obradował
Zarząd obradował

Podczas środowego 34 posiedzenia Zarząd podjął uchwałę w sprawie udzielenia pełnomocnictwa kierownikowi Powiatowego Zarządu Dróg w Grudziądzu.

data dodania: 2020.02.28
XVI Sesja Rady Powiatu Grudziądzkiego
XVI Sesja Rady Powiatu Grudziądzkiego

Radni Rady Powiatu Grudziądzkiego 26 lutego br. przyjęli 3 uchwały m.in. w sprawie utworzenia linii autobusowej na zawarcie umowy z operatorem na świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego o charakterze użyteczności publicznej na terenie Powiatu Grudziądzkiego.

data dodania: 2020.02.28